Pojištění podnikatelů a právnických osob je tématem, které stále více poptáváte. Náš kurz je základním vhledem do této problematiky. Lektor vám ukáže jak si u podnikatelské klientely poradit a na základě kterých kritérií vybrat správný produkt.

Vedle půjček pro jednotlivce potřebujeme mnohdy ve své praxi také úvěry pro podnikatele. Naši lektoři Vám vysvětlí, jaké jsou podmínky u bankovních i nebankovních subjektů.  A jaký způsobem může poradce svému klientovi v těchto záležitostech pomoci.

Společně s advokátní kanceláří Slaninová Vokáljsme pro Vás připravili seminář na téma "Dědictví ve finančním poradenství".

Seznámíme Vás se vším, co potřebujete vědět o závěti a dědickém řízení. Dozvíte se praktické rady, jak své klienty na tuto situaci připravit, tak aby bylo vše podle jejich představ.

Společně s advokátní kanceláří BBH pro Vás pořádáme seminář, který Vás bude informovat o nových požadavcích a dopadech GDPR na finanční poradce.

V rámci workshopu vás seznámíme s tím nejzajímavějším z praxe našeho lektora. Upozorníme vás na nestandardní ustanovení v pojistných podmínkách. Dozvíte se informace, které na školeních pojišťoven nikdy neuslyšíte. Často však mají však zásadní dopad na život klientů a praxi finančních poradců.

Cílem tohoto webináře je praktické využití finanční matematiky, ukázka jednoduchých pomůcek, ale také jak strategicky postupovat při tvorbě finančního plánu.